środa, 2 kwietnia 2014

"Ty tak nie umiesz" - finał

4 kwietnia 2014 roku w Miejskim Ośrodku Kultury , odbędzie się finał międzyszkolnego konkursu pod patronatem Starosty Pabianickiego Krzysztofa Habury: „Ty tak nie umiesz” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach.

Współorganizatorami są : Powiat Pabianicki, Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach oraz Prezydent Miasta Pabianic.
Organizator drogą eliminacji wybrał spośród przesłanych zgłoszeń laureatów – grupę półfinalistów, którzy mieli okazję zaprezentować swój program artystyczny na scenie MOK-u w dniu 18 marca 2014 roku. 

Konkurs polega na zaprezentowaniu występu artystycznego przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych, i wyłonieniu przez jury najciekawszej osobowości spośród uczestników posiadających różnorakie talenty i umiejętności.

Po uroczystej gali odbędzie się specjalne głosowanie, którego celem będzie wyłonienie laureata publiczności. Głosowanie będzie miało charakter elektroniczny i odbędzie się na portalu społecznościowym www.facebook.pl

Głosujący, na podstawie analizy materiałów wideo z dnia Wielkiego Finału, dostępnych na stronie konkursu, będą mogli wybrać ulubionego artystę, który otrzyma specjalną nagrodę. 
Termin głosowania mija 11 kwietnia 2014 r. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do nieprzyznania nagrody publiczności jeśli na wybranego artystę nie zostanie oddana minimalna liczba 40 głosów. Każda osoba może oddać tylko jeden głos.

Fundatorem dwóch nagród rzeczowych dla zwycięzców jest Starostwo Powiatowe w Pabianicach. Dla 22 osób - uczestników konkursu starostwo przekazuje materiały promujące powiat pabianicki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz